Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Autor:

Utworzono:

24.07.2020

Trener Leśnika do bramki postanowił dziś wstawić Wojciecha Kłakusa, obrońcę który już kiedyś bronił w kilku spotkaniach i jak się później okazało była to dobra decyzja, gdyż zachował on czyste konto. Mecz rozpoczął się od niedokładnych zagrań z jednej i drugiej strony, lecz już od 15 minuty inicjatywę w tym meczu przejął Leśnik i już w pierwszej połowie mógł wyjść na prowadzenie. Najpierw Rafał Kalinowski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Siódemki, później w sytuacji 4 na 2 strzał Marcina Myszora dobrze obronił Malik i strzał z dystansu Marka Jędyczka również zatrzymał golkiper przyjezdnych.

Dopiero w 62 minucie doczekaliśmy się gola. Tomek Zawadzki podał na lewo do Adriana Chroboka, ten miał przed sobą tylko bramkarza, podał do Marka Jędyczka, który skierował piłkę do pustej bramki. W 77 minucie Dawid Kulisz wysunął piłkę do Marcina Myszora, a ten fantastycznym strzałem zza pola karnego podwyższył prowadzenie. Wynik mógł być jeszcze okazalszy. Gola zdobył Adrian Chrobok, ale po jego strzale piłka odbiła się od leżącego na linii Tomka Zawadzkiego i arbiter boczny podniósł chorągiewkę... Ten sam sędzia popełnił później karygodny błąd. Stojący na dwumetrowym spalonym Marek Jędyczek zostawił piłkę wychodzącemu sam na sam z głębi pola Klocowi, lecz boczny miał już chorągiewkę w górze a główny odgwizdał spalonego.

09.08.2014.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:0(0:0) Siódemka Tychy

1:0 - Marek Jędyczek, 62 min

2:0 - Marcin Myszor, 77 min

Sędziowali: Wojciech Sabor (główny) oraz Aleksander Sabor i Dawid Golec (asystenci) - Podokręg Żywiec.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Sebastian Suchan, Marcin Myszor, Robert Hyba, Paweł Myszor - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Dawid Kulisz - Marek Jędyczek, Tomasz Zawadzki (78.Maksymilian Kloc), Rafał Kalinowski (70.Dawid Szromek).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Siódemka: Mateusz Malik - Dariusz Kołcz (46.Damian Tauliczek), Aleksander Lipski, Adam Sroczyński (70.Wojciech Widera), Łukasz Surlas, Kamil Golimowski, Marcin Skrzypczak, Przemysław Mroczek, Piotr Kołodziejczyk, Dawid Śmigielski (46.Rafał Machowski), Borys Latocha (70.Sławomir Chojnacki)

Rezerwowi: Rafał Paszek, Norbert Ptak, Marcel Winiarski.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki: - Dawid Śmigielski (10.faul), Borys Latocha (44.faul), Piotr Kołodziejczyk (69.faul), Przemysław Mroczek (85.niesp.zach.).

Wiadomości (utwórz nową)