Czarni Piasek Gospodarze

Autor:

Utworzono:

28.11.2020

Zespół Czarnych w pierwszej połowie stworzył kilka dobrych sytuacji i strzelił 2 bramki. W 37 minucie po wstrzeleniu piłki z prawej strony, z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował Sławomir Witek. 4 minuty później znów akcja prawą stroną wyłożenie piłki na 13 metr i skutecznym strzałem po ziemi popisał się Adam Ćwierz.

Od początku drugiej połowy Leśnik przeważał na boisku i dopiął swego w 61 minucie. Centrę Maksymiliana Kloca z prawej strony skuteczną główką na gola zamienił Dawid Szromek. W 87 minucie rzut wolny z bocznej linii pola karnego wykonywał Rafał Kalinowski. Zacentrował po ziemi, a piłkę do bramki wepchnął Maksymilian Kloc. Kiedy wydawało się, że będziemy świadkami rzutów karnych Leśnik walczył jeszcze o kolejnego gola dającego zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Przy blokowaniu strzału Rafała Kalinowskiego w polu karnym gospodarzy, obrońca Czarnych pomógł sobie ręką, jednak gwizdek pani arbiter milczał. Ostateczny głos należał do gospodarzy, którzy w ostatniej akcji meczu wyprowadzili skuteczną kontrę. Centra z prawej strony i Janusz Zdunek z najbliższej odległości głową skierował piłkę do bramki Leśnika.

10.08.2013.(sobota), 17:00 - Piasek

Czarni Piasek 3:2(2:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Sławomir Witek, 37 min

2:0 - Adam Ćwierz, 41 min

2:1 - Dawid Szromek, 61 min (głową)

2:2 - Maksymilian Kloc, 87 min

3:2 - Janusz Zdunek, 90 min (głową)

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Aleksander Frejowski i Ireneusz Golda (asystenci)

Czarni: Mateusz Małek - Paweł Gamża, Sławomir Witek, Tomasz Malcharek, Bartosz Jabłoński, Szymon Skwarek, Marcin Pęszor, Michał Ryplach, Adam Ćwierz (80.Patryk Kułagowski), Wojciech Ćwierz (70.Damian Wagstyl), Janusz Zdunek.

Rezerwowi: -.

Trener: Tomasz Malcharek.

Leśnik: Paweł Targiel - Maksymilian Kloc, Rafał Białas, Łukasz Berski - Bartosz Kozyra (75.Adrian Chrobok), Mateusz Konieczny, Krzysztof Suchoń, Paweł Myszor - Dawid Szromek, Rafał Ulman (66.Rafał Kalinowski), Damian Koterla.

Rezerwowy: Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Szymon Skwarek (37.niesp.zach.), Marcin Pęszor (83.niesp.zach.) - .

Wiadomości (utwórz nową)